Які автомобільні деталі частіше за інших виходять з ладу?
Кожному автомобілісту відомо, що, рано чи пізно, йому все ж доведеться відвідати станцію технологічного обслуговування. Зупинити це неможливо, проте завжди можливо цьому запобігти. Щоб перемогти свого здобути перемогу, спочатку потрібно здобути знання. Сьогодні ми поговоримо про автомобільні деталі, які виходять з ладу частіше за інші.
Відкривають наш список свічки запалювання, які, за статистикою, виходять з ладу раз в три роки. Найчастішими причинами виходу з ладу свічок стають масляні, або ж сажеві відкладення на них. Також варто підкреслити й швидкий знос бокового і центрального електрода. Заміна свічок запалювання не потребує спеціалізованих знань і великих фінансових затрат.
Наступним кандидатом у нашому прикрому списку виступають зовнішні прибори освітлення. Найчастіше вони страждають через необачність, або ж через брак досвіду водія. Заміна лампочок в задніх фарах, стоп-сигналах, сигналах повороту не займе багато часу, утім може витягнути з кишені круглу суму, дякуючи патрульній поліції.
Вихід з ладу автомобільного акумулятору – традиційна проблема з великою долею ймовірності. В більшості випадків поломок зазнають дешеві акумулятори. За статистикою, середньостатистичний акумулятор працює біля 3-5 років.
Поломка дверних ручок теж не являється рідкістю. Дякуючи «акуратності» пасажирів, двері доводиться зачиняти самому, адже по-іншому їх зачинити неможливо. На щастя поломка такого типу не потягне за собою серйозних фінансових витрат.
Коли на панелі приборів загорається лампочка двигуна з надписом Cheсk Engine, вам не потрібно зволікати. Вона сигналізує про серйозну поломку всередині двигуна, яка може потягнути за собою не менш серйозні наслідки: 40 відсотках випадків попередження Check Engine пов’язане з несправністю датчика кисню; в 25 відсотках випадків таке попередження вискакує через несправність котушок запалювання; в 20 відсотках випадків з ладу виходить каталізатор вихлопних газів.
Також в наш топ з високо піднятою головою увійшли несправності термостата й форсунок палива. Найчастіше такі деталі виходять з ладу під час експлуатації автомобіля в екстремальних природніх умовах, або ж через вибір низькоякісного палива.
Пам’ятайте – навіть новий автомобіль потребує технічного огляду з боку спеціалістів декілька разів на рік. Не ризикуйте собою й іншими, будьте впевнені у своєму авто.