Логотип сайту
  • Наші переваги:
  • Великий асортимент товарів
  • Доступні ціни
  • Доставка по всій Україні
  • СТО для установки запчастин
  • Гарантія на запчастини

Каталог запчастин


Оновити комплектацію вашого автомобіля вам допоможе магазин Sev Auto. Ми – повноцінний автосервіс, який займається не тільки продажем підтриманих автомобільних запчастин, але й їх установкою. Ми надаємо можливість кожному клієнту отримати бажаний результат за мінімальну кількість часу зі збереженням додаткових коштів.

Наш асортимент дозволить вам втілити в життя вибір будь-якої складності – вийшов з ладу автомобільний двигун, акумулятор, чи інший, не менш важливий компонент? Скористайтесь нашими послугами без зайвих вагань! Sev Auto задовольнить безліч автомобільних моделей і їх власників!

Зручне й швидке здійснення замовлення працює за двома сюжетами: ви можете замовити товар в режимі онлайн, відштовхуючись від простих та звичних кроків, або ж скористатись телефоном. Доставка в будь-який населений пункт України від Нової пошти, InTime, та інші за декілька робочих днів (в залежності від географічного розташування).

Не менш важливим аспектом співпраці з нами є гарантія на послуги й товари, які ми надаємо. Купляючи в нас, ви захищені від «кота в мішку».

Магазин Sev-Auto завжди прямує до довгої та взаємовигідної співпраці з клієнтом. Купляючи в нас, візьміть невеличку долю участі в його житті, написавши декілька відгуків під придбаними товарами. Саме ваша допомога дозволить нам покращувати наш асортимент, підвищуючи рівень його професійної кваліфікації.