Логотип сайта
  • Наши преимущества:
  • Большой ассортимент товаров
  • Доступные цены
  • Доставка по всей Украине
  • СТО для установки запчастей
  • Гарантия на запчасти
Діагностика та реставрація форсунок всіх виробників.

Діагностика та реставрація форсунок всіх виробників.

Для ремонту форсунок та паливних насосів ми використовуємо функціональний стенд DiMeD. 
Під час роботи замінюємо пошкоджені деталі на нові. 
Після збірки проводимо фінальну діагностику з присвоєнням індивідуального коду
Відреставрована форсунка повністю відповідає заводським параметрам і дешевша за нову до 50%.
Форсунки нерозривно пов’язані з іншими елементами паливної системи,
тому ми також перевіряємо суміжні вузли – ПНВТ, паливні рампи, датчики та клапани тиску, електронні блоки.
Запис на діагностику та ремонт: 096 502 82 82

Каталог товаров


Оновити комплектацію вашого автомобіля вам допоможе магазин Sev Auto. Ми – повноцінний автосервіс, який займається не тільки продажем підтриманих автомобільних запчастин, але й їх установкою. Ми надаємо можливість кожному клієнту отримати бажаний результат за мінімальну кількість часу зі збереженням додаткових коштів.

Наш асортимент дозволить вам втілити в життя вибір будь-якої складності – вийшов з ладу автомобільний двигун, акумулятор, чи інший, не менш важливий компонент? Скористайтесь нашими послугами без зайвих вагань! Sev Auto задовольнить безліч автомобільних моделей і їх власників!

Зручне й швидке здійснення замовлення працює за двома сюжетами: ви можете замовити товар в режимі онлайн, відштовхуючись від простих та звичних кроків, або ж скористатись телефоном. Доставка в будь-який населений пункт України від Нової пошти, InTime, та інші за декілька робочих днів (в залежності від географічного розташування).

Не менш важливим аспектом співпраці з нами є гарантія на послуги й товари, які ми надаємо. Купляючи в нас, ви захищені від «кота в мішку».

Магазин Sev-Auto завжди прямує до довгої та взаємовигідної співпраці з клієнтом. Купляючи в нас, візьміть невеличку долю участі в його житті, написавши декілька відгуків під придбаними товарами. Саме ваша допомога дозволить нам покращувати наш асортимент, підвищуючи рівень його професійної кваліфікації.